Janské lázně

 

janske lazne - cerna horaOblíbené Janské lázně jsou známé již od roku 1006. První teplý pramen prý objevil zbrojnoš rytíře Albrechta z Trautenberku. Janské Lázně nabízí úchvatnou polohu na úpatí Černé hory. V zimě tu najdete kvalitní lyžařský areál a běžecké tratě. V létě zase využívají turisté kabinovou lanovku na Černou horu s rozhlednouJe tu také koupaliště a lanové centrum. Lázně mají výborné výsledky v léčení stavů po dětské mozkové obrně a při léčbě pohybového aparátu. I Vy si můžete vychutnat slastné chvíle při relaxační koupeli či masáži. Jsou tu pěší a cykloturistické trasy. Ubytovacích zařízení v Janských lázních je na výběr v různých cenových kategorií od levných penzionů až po luxusní hotely.

Průvodce pro Vás...

s rezervací ubytování získáte jako bonus turistického průvodce regionu Pec pod Sněžkou ke stažení  zdarma 

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a  dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.