Penzion Veronika - Pec pod Sněžkou

 

Je nám líto, tento penzion již není v naší nabídce, ale nevadí podívejte se na další možnosti ubytování v Peci pod Sněžkou.

Rezervace: +420 491 005 805 | +420 608 608 677   Ceník služeb

Penzion Veronika naleznete na klidném místě přímo v centru střediska Pec po Sněžkou. Penzionu vévodí hezká panoramatická restaurace s kavárnou, panoramatickým výhledem do okolí a v neposlední řadě dobrou domácí kuchyní. Ubytování Vám nabízíme v celkem pěti moderně zařízených pokojích standardně vybavených sprchovým koutem, wc, televize, stalit a WIFI internet. Součástí penzionu Veronika je také velká letní terasa, parkoviště přímo před penzionem a rodiny s dětmi jistě ocení velké dětské hřiště přímo pod penzionem. Milovníci lyžování to mají opravdu kousek na okolní svahy. Nejbližší sjezdovka se nachází 100m od penzionu, lyžařský areál Skipec je vzdálen 700m od penzionu.

  • Kapacita penzionu: 18 lůžek ((1x dvoulůžkový, 1x třílůžkový a 3x čtyřlůžkový s možností přistýlky)
  • Vybavení hotelu: panoramatická restaurace s barem, letní terasa, lyžárna, parkoviště, velké venkovní dětské hřiště pod penzionem, WIFI internet
  • Vybavení pokojů:  sprcha, wc, tv, sat, WIFI internet
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:00

Telefonická Rezervace

+420 491 005 805 | +420 608 608 677

Průvodce pro Vás...

s rezervací ubytování získáte jako bonus turistického průvodce regionu Pec pod Sněžkou ke stažení  zdarma 

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a  dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.