Penzion Avia - Pec pod Sněžkou, Kronoše

 

Je nám líto, penzion již nemáme v naší nabídce ale nevadí  podívejte se na další možnosti ubytování v Peci pod Sněžkou

 

Báječný výhled a konfortní ubytování Vám nabízí rodinný penzion Avia v srdci Pece pod Sněžkou. V penzionu naleznete dvou až pětilůžkové pokoje, z nichž větší část je se sociálním zařízením na chodbě. Součástí penzionu je také kavárna a vinárna,kde můžete posedět s přáteli. V létě se budete mít možnost posedět na velké terase s výhledem, odkud uvidíte i na Vaše děti hrající si na dětském hřišti. Za nepříznivého počasí můžete trávit čas ve společenské místnosti s tv a sat. V celém objektu je WiFi připojení k internetu. Samozřejmostí je parkoviště a úschovna kol a lyží. Penzion Avia je vhodný také pro pořádání oslav, firemních akcí, sportovních soustředění a školních výletů. V zimě můžete vyrazit do Ski areálu (800m od penzionu) nebo nasadit běžky a vydat se na jednu z mnoha udržovaných běžkařských tras křižujících Krkonoše. Nebližší sjezdovka se nachází 100 m od penzionu. V létě pak stačí jenom lyže vyměnit za kolo a užít si krásy NP Krkonoše.

  • Kapacita objektu: 50 osob
  • Vybavení objektu: WiFi připojení v celém objektu, vinárna, kavárna, společenská místnost s Tv a sat, venkovní terasa, dětské hřiště, parkoviště, úschovna kol a lyží
  • Vybavení pokojů: část pokojů s vlastním sociálním zařízením (sprcha, wc), zbytek na pokoji umyvadlo a sociální zařízení (sprcha, wc) na chodbě
  • Check - in: 15:00 - 18:00
  • Check - out: do 10:00

Telefonická Rezervace

+420 491 005 805 | +420 608 608 677

Průvodce pro Vás...

s rezervací ubytování získáte jako bonus turistického průvodce regionu Pec pod Sněžkou ke stažení  zdarma 

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a  dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.