Pohádkový penzion Na Salaši - Pec pod Sněžkou

 

Pohádkový penzion Na SalašiDo pohádky Vás zavede pohádkový penzion Na Salaši na Velké Pláni v Peci pod Sněžkou. Pohádkové jsou už názvy pokojů, které nesou jména pohádkových postav. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové se společným sociálním zařízením. Navíc je k dispozici jeden čtyřlůžkový apartmán s možností dvou přistýlek. V přízemí penzionu se nachází jídelna sloužící též jako společenská místnost. Na děti je myšleno ve vybavení penzionu především. K dispozici je dětská herna s množstvím hraček, kde děti hlídá Krakonoš. Rodiče ocení možnost vypůjčení nezbytností jako je přebalovací pult, chůvička nebo nočník. Vstříc vychází penzion i školním výletům. Penzion je celoročně dostupný autem. Předností penzionu je jeho poloha v klidné části zimního střediska Pec pod Sněžkou, ale přesto na dosah centra a lyžařského areálu. Menší vleky pro rodiny s dětmi a lyžaře začátečníky jsou přímo na Velké Pláni. Přijeďte za Krkonošskými pohádkami do pohádkového penzionu Na Salaši v Peci pod Sněžkou!

 

  • Kapacita objektu: 30 osob
  • Vybavení objektu: společenská místnost s TV, dětský koutek, dětská postýlka, přebalovací pult, chůvičky, nočník, venkovní posezení, úschovna kol a lyží, parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: společná sociální zařízení v přízemí, apartmán má sociální zařízení (sprcha, wc) vlasntí, dále 4 pevná lůžka a 2 přistýlky
  • Check - in: od 15:00
  • Check - out: do 10:00
     

Průvodce pro Vás...

s rezervací ubytování získáte jako bonus turistického průvodce regionu Pec pod Sněžkou ke stažení  zdarma 

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a  dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.