Monkey park - Pec pod Sněžkou

monkey park - pec pod snezkouDěti nadevše milují nerůznější dobrodružné prolézačky. Vydejte se s nimi do lanového centra trefně nazvaného Monkey park. Je dlouhý 400 metrů a nabízí 27 překážek. Lezení je naprosto bezpečné. Lanové centrum a doprovodné služby najdete v centru Pece pod Sněžkou, hned vedle Relax parku. Firma provozuje lanové centrum pro děti i dospělé a celou řadu dalších aktivit. V letním období je zde půjčovna horských kol, terénních koloběžek, lukostřelba, nordic walking, cyklo MTB výlety, prohlídky dolu Kovárna, horolezecký výcvik, bungee running a další. V zimě je to především kvalitní lyžařská škola s půjčovnou sportovních potřeb.

 

Ceník

dospělí 350 Kč, děti 280 Kč, speciální lanové centrum pro děti 150 Kč.

 

Kontakt

Lanové centrum - Pec pod Sněžkou 244
Tel: 499 736 432

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.