PROČ DO PECE POD SNĚŽKOU?

 

pec pod snezkouPec pod Sněžkou patří spolu se Špindlerovým mlýnem a Harrachovem k nejvýznamnějším střediskům Krkonoš. Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš, která poskytuje celou řadu atraktivních výletů, relaxace i aktivního vyžití po celý rok.  Proč si zvolit za své prázdninové, dovolenkové či víkendové místo právě malebnou Pec pod Sněžkou? Krkonoše patří k nejkrásnějším turistickým cílům České republiky. Pec pod Sněžkou je vyhlášené horské středisko již od dob první republiky. V zimě jsou k dispozici v Peci a okolí kvalitní lyžařské areály s jistotou sněhové pokrývky, jako i známe běžkařské okruhy po hřebenech hor. Samozřejmostí je také romantické noční lyžování. Čeká tu na Vás spousta zajímavostí včetně nejvyšší hory Sněžky, několik lanovek, které Vám usnadní horský výstup, třeba na Sněžku, Portášky či Hnědý vrch. Nezapomeňme na stylové hospůdky s krkonošskými specialitami, kouzelné horské boudy se svojí typickou atmosférou. Pokud byste se nenabažili vyžití, můžete si své tělo protáhnout v lanovém centru a trochu dobrodružství zažijete na krkonošské horské bobové dráze. Na dosah je bazén, aquapark v Trutnově,  18 jamkové golfové hřiště v podkrkonoší, projížďky na koních a nejrozmanitější wellness služby, posilovna, tenis, squash a další. Noční zábava je na programu mnoha restaurací, hotelů i diskoték. Vyražte do Pece pod Sněžkou a udělejte něco pro své zdraví!

 

Nejzajímavější aktivity v Peci pod Sněžkou a okolí:

  • Výlet lanovkou na Sněžku, nejvyšší horu České republiky, zpátky pěšky Obří dolem nebo na Růžohorky, kde je stylová horská bouda.
  • Výlet na Luční boudu, největší horskou boudu na hřebeni Krkonoš. V zimě na běžkách, v létě po svých.
  • Navštivte město Trutnov, které je pomyslnou branou Krkonoš.
  • Relax park v Peci pod Sněžkou s adrenalinovou bobovou dráhou a všelijakými prolézačkami.
  • Pokud přijedete v zimním období nezapomeňte na zdejší kvalitní lyžování a proklatě dobrý svařák pod sjezdovkou.
  • V letním období navštivte tajemnou jeskyni v Obřím dole.
  • Navštivte romantickou a tichou osadu Malou Úpu s horským dřevěným kostelíkem. Zde si budete připadat jako na konci světa. Tady je krásně po  celý rok. Nejkrásněji však prý na podzim, kdy vše dostane uhrančivě oranžové a hnědé odstíny barev přírody.
  • Přespat na některé stylové hřebenové horské boudě. My doporučujeme Jelenku nebo Luční boudu. Zažijete jeden z nejkrásnějších východů slunce ve ztichlé horské krajině.
  • Zajeďte si zalenošit do Janských Lázní. Zdejší koupele a masáže působí na lidský organizmus přímo božsky. Nezapomeňte se svézt kabinkovou  lanovkou na Černou horu .
  • Navštivte nejvyšší rozhlednu Krkonoš na Hnědém vrchu a prohlédněte si ty nejlepší „panorámata“.

Ubytování - hotely, penziony, apartmány

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.