Pec pod Sněžkou - Malá Úpa

Pec pod Sněžkou – Velká Úpa –  vlek Portášky  - Pěnkavčí cesta – Spálený Mlýn – Horní Malá Úpa kostel – Spálený Mlýn – chata Jana – Velká Úpa – Pec pod Sněžkou

 

Z Pece pod Sněžkou po modré značce do Velké Úpy a odtud lanovkou na Portášky a pak dále již na běžkách po zelené značce tzv. Pěnkavčí stezce do Malé Úpy – Spáleného mlýna. Z Malé Úpy – Spáleného mlýna již cesta vede po modré až ke kostelíku v Horní Malé Úpě. Zpět stále po modré značce ke Spálenému mlýnu a odtud dále po modré až k chatě Jana a sjezdem do Velké Úpy. Z Velké Úpy stejnou cestou po modré značce až do Pece pod Sněžkou.

 

Náročnost

středně náročná trasa
 

Délka trasy

15 km

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.