Sjezd pod Liškou B

Trasa pro horské kolo vede z Janských lázní od dolní stanice lanovky na Černou horu do horské obce Lánov. Z Janských Lázní se vydáte za stálého stoupání po značené cestě pro cyklisty (sjezd pod Liškou A i B) na Černou horu. Z  hřebenu Černé hory dále pokračujete klesáním k Pražské boudě a odtud již dále k Lesní boudě a na Tetřeví boudu. Zde už pojedete cyklotrasu sjezd pod Liškou, vydáte se přes hezké středisko Dolní Dvůr až do podhorské obce Lánov. V sousedním Vrchlabí ( 5 km po silnici) je vlakové nádraží a zastávka sezónních cyklobusů.

Rozpis trasy: Janské Lázně, nám. (670 m) – Černá hora (1299 m) – Pražská bouda – Lesní bouda – Tetřeví bouda – Dolní Dvůr – Lánov (470 m)

Náročnost: středně obtížná
Délka trasy: 25 km

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.