Hra Krakonošovo království

Malí i velcí návštpec pod snezkou - krakonosovo kralovstviěvníci Krkonoš si mohou při svém putování Krkonošemi zahrát zajímavou hru nazvanou Krakonošovo království. Dostanete cestovní glejt, budete na jednotlivých zastaveních sbírat razítka a pak si vyberete pěknou odměnu. Společně s Krakonošem si projdete jeho bohaté království. Hra je určena pro děti i dospělé. Soutěž probíhá celoročně. Pro získání ceny musíte v jednotlivých obcích nasbírat minimálně 20 razítek od partnerů Krakonošova království. Jejich seznam najedete v informačních centrech nebo na uvedených webových stránkách. Jako odměnu si odneste stylová trička, hrníčky, pastelky nebo průvodce.

Do hry Krakonošovo království jsou zapojeny následující města a obce: Trutnov, Mladé Buky, Svoboda nad Úpou, Janské Lázně, Černý Důl. Horní Maršov, Malá Úpa, Velká Úpa a Pec pod Sněžkou.V létě mohou děti při putování sbírat nepřeberné množství borůvek a hub, stavět hráze na potoce v Eliščině i Lvím údolí a budovat domečky v lese pro zdejší lesní skřítky.

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.