Hotel Pecr - Pec pod Sněžkou

 

Luxusní apartmánový hotel se nachází v samém centru oblíbeného lyžařského střediska Pec pod Sněžkou. Hotel Pecr disponuje 25 apartmány a třemi dvouložnicovými pokoji. Apartmány jsou vybaveny ložnicí, obývací místností s dalšími dvěma lůžky, LCD televizí, hifi, plně vybavenou kuchyní, koupelnou se zástěnou a WC. Každý apartmán Hotelu Pecr má zajistěno parkování v krytých garážích. Při pobytu v pokojích je možnost parkovat přímo u hotelu. V hotelu Pecr se nachází také privátní lyžárna a kolárna. Samozřejmností je WIFI připojení k internetu. Přístup do objektu je zabezpečen kartovým systémem. Přibližovací vlek do ski areálu Pec pod Sněžkou naleznete pár metrů od hotelu. Relaxujte ve wellnes centru s možností parní lázně, sauny, whirpool, vnitří nebo venkoví vířice v s krásným výhledem na okolí nebo si dopřejte masáže.

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.