Janské lázně - Vrchlabí

Trasa pro horská kola míří z Janských Lázní od dolní stanice lanovky na Černou horu do Vrchlabí.  Z Janských Lázní se vydáte za stálého stoupání po značené cestě pro cyklisty (sjezd pod Liškou A i B) na Černou horu a na hřebenu Černé hory k Pražské boudě. Odtud již dále k Lesní boudě a na Tetřeví boudu. Zde už pojedete cyklotrasu sjezd pod Liškou A. Vydáte se na Hříběcí boudy a stále dolů do obce Strážné a pak do podhorského městečka Vrchlabí. Z Vrchlabí jezdí cyklobusy a je zde vlakové nádraží.

Rozpis trasy: Janské Lázně, nám. (670 m) – Černá hora (1299 m) – Pražská bouda – Lesní bouda – Tetřeví bouda – Hříběcí boudy – Strážné – Vrchlabí (465 m).

Náročnost: Středně obtížná
Délka trasy: 26 km

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.