Skiareál Pěnkavčí vrch

Ski areál Pěnkavčí vrch  - Velká Úpa Ski areál Pěnkavčí vrch najdete nad Velkou Úpou pod Pěnkavčím vrchem. Leží asi 300 metrů od boudy Jana. Přímo k areálu se dostanete buď lanovkou z Velké Úpy směrem na Portášky a dále 1 km po žluté turistické značce směrem k boudě Jana. Nebo také pěšky přímo z parkoviště ve Velké Úpě po modré značce k boudě Jana – 2 km. Další možností je pěší cesta z parkoviště Spálený Mlýn k boudě Jana – 2, 3 km. Díky odlehlejšímu místu zažijete báječné lyžování. K dispozici je vlek o kapacitě 650 osob za hodinu se středně těžkou sjezdovkou, která je upravována rolbou. Ideální pro rodinnou rekreaci. V blízkosti jsou upravované běžecké terény a v dolní stanici vleku občerstvení.

 

Ceníky skipasů

sezona 2009/10 dospělí celodenní 280 Kč, zkrácená celodenní 250 Kč, dopolední 200 Kč, odpolední 220 Kč, 1 jízda 30 Kč. Děti do 10 let celodenní 200 Kč, zkrácená celodenní 180 Kč, dopolední 150 Kč, odpolední 160 Kč, 1 jízda 30 Kč.
 

Provozní doba

pondělí – neděle 09:00 – 16:00 dle aktuální stavu sněhové nadílky.

 

Ceník ke stažení

si můžete stáhnout zde

 

Kontakt

Ski areál Pěnkavčí vrch
SKI PĚNKAVČÍ VRCH
Pec pod Sněžkou – Velká Úpa.
Tel: 499 891 038

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.