Bouda Růžohorky - na borůvkové speciality

 

bouda ruzohorky - pec pod snezkouChata Růžohorky je již evergreen. Zastaví se v ní snad každý, kdo kráčí vstříc na naší nejvyšší horu Sněžku. Chata leží nad Pecí pod Sněžkou v nadmořské výšce 1280 metrů. Chata nabízí vyhlášené borůvkové speciality – sladké borůvkové knedlíky, nadýchané borůvkové koláče nebo delikátní borůvkové palačinky. I pro milovníky masa se najde něco dobrého. K dispozici je také celoroční ubytování. Horská bouda Růžohorky byla postavena již v roce 1903 pod názvem Leischnerovy boudy. Od turistické chaty vedou pěší a běžecké trasy jak do Velké Úpy (k vleku Portášky), tak i na Sněžku a do Pece pod Sněžkou.

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.