Chata Borůvka - za ovečkami na chatu Borůvka

 

chata boruvka - pec pod snezkouChatu Borůvka najdete 4 kilometry od Spáleného Mlýna. Pěšky se sem dostanete i s kočárkem. Cesta vede směrem k chatě Jana, pak Vás směrovka zavede do leva, kde už na chatu Borůvka spolehlivě narazíte. Je zde stylová restaurace, kde podávají báječné borůvkové lívance a knedlíky. Z další nabídky se můžete těšit na brynzové halušky, klobásky, jehněčí na majoránce, krkonošské kyselo s houbami, zvěřinu, buchty s povidly nebo domácí pečené houstičky a chléb. Domácí kuchyně je zde prostě znát.

Dětem se zde bude obzvlášť líbit. Majitelé totiž chovají stádo oveček, které můžete po domluvě nakrmit suchým pečivem. Je zde možnost ubytování ve zrekonstruovaných pokojích. Tady prožijete skutečně klidnou dovolenou. Pejsci jsou vítáni. Okolní lesy jsou obdařeny dostatkem borůvek a hub. S ovečkami můžete dokonce jít i na kratší procházku po okolí. V zimě je navíc k dispozici vlastní lyžařský vlek a večerní lyžování. Pro děti je možnost zapůjčení dětské postýlky, vaničky a nočníků. Chata Borůvka je velmi vhodná pro pobyt rodin s dětmi. Na terase restaurace se Vám naskytne čarokrásný pohled na západ slunce se Sněžkou za zády.

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.