Chata Krakonoš - Dolní Malá Úpa

 

chata krakonos - dolni mala upa - pec pod snezkouKdo by neznal slavnou chatu Krakonoš v Dolní Malé Úpě. Vždyť k chatě patří známý Čertův Mlýn, který je velkou atrakcí pro děti i dospělé. Zde přebírají vládu pohádkové bytosti, které jsou pohaněné vodním kolem. Chata je od hlavní komunikace vzdálená asi 300 metrů. Je tu krásný výhled do celého údolí. Pozadu není ani zdejší kuchyně. V nabídce je tradiční česká kuchyně a krkonošské speciality. Chata je v provozu po celý rok. K dispozici je stylové ubytování. V okolí je možnost sportovního vyžití od pěších túr přes cyklostezky až k lyžařským rošádám.

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.