Horská chata Portášky - Velká Úpa

 

portasky, portasovky, pec pod snezkou, snezkaHorská chata Portášky se nachází ve stráni nad Velkou Úpou v nadmořské výšce 1050 metrů na známé turistické stezce z Velké Úpy na Sněžku. Chata nabízí celoroční provoz. V létě je na prvním místě turistika. V zimě naopak běžky a sjezdové lyžování. Chata disponuje ubytováním a stravováním. Součástí chaty je krytý plavecký bazén s vířívkou.

 

 

Jak se dostat na Portášky

V létě možnost parkování u chaty,  v zimě lanovkou, na běžkách, sněžnou rolbou či skútrem. Pěší zlutá turistická značka (cca 3 km) vede z Velké Úpy za stálého stoupání, výstup k Portáškám je středně náročný. Cestu si můžete ukrátit sedačkovou lanovkou, která Vás přímo z Velké Úpy zaveze až na Portášovy boudy.

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.