Luční bouda 

 

lucni bouda - pec pod snezkouLuční bouda je další z plejády slavných krkonošských horských chat. Leží v úctyhodné nadmořské výšce 1410 metrů nad mořem a má více jak 300letou historii, a aby toho nebylo málo, nachází se na jednom z nejvzácnějších míst Krkonošského národního parku. Je největší a také nejstarší horskou chatou Krkonoš. Najdete tu ohroženou faunu a flóru. Zde jste v nefalšované Krakonošově zahradě. První zmínka o Luční boudě se datuje již k roku 1623. Později Luční bouda procházela mnoha modernizacemi, ale i přesto i udržela stylový vzhled, který nijak nenarušuje okolí.

 

Dnes nabízí Luční bouda stylovou restauraci pro turisty. Je otevřena od ranních hodin až do pozdního večera. Na jídelním lístku jsou teplá i studená jídla prokládaná krkonošskými pochoutkami. Ubytování je poskytováno ve stylových pokojích a nebo na skromné turistické ubytovně. Vybere si každý. Novinkou je vířivka a sauna. Luční bouda se v poslední době stává místem, kde to žije. Pořádají se bohatí kulturní programy. Můžete si přijít poslechnout třeba kapelu MIG 21, divadelní „ cimrmanovské“ představení České nebe, hrála tu i kapela Divokej Bill nebo se pořádají různé sportovní víkendy.

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.