Rozhledna Hnědý vrch - Pec pod Sněžkou

 

rozhledna hnedy vrchy - pec pod snezkouMáte možnost navštívit novou turistickou rozhlednu na Hnědém vrchu, která se nachází v nadmořské výšce 1207 m.n.m. Výška stavby činí 31 metrů, vyhlídková plošina se nachází ve výšce 27 metrů. Rozhledna nabízí unikátní rozhled – uvidíte panorama Sněžky, Javoru, Pece pod Sněžkou a celého údolí Velké Úpy.

 

 

Jak na Hnědý vrch

k rozhledně Hnědý vrch se dostanete pěšky po zelené turistické trase přímo z centra Pece, cca 2,5 km stoupání nebo se také nabízí lehčí alternativa lanovkou přímo až na Hnědý vrch. Lanovku naleznete několik set metrů za lyžařským areálem Javor lyžářskému vleku Zahrádky.

 

Provozní doba

rozhledna je otevřená denně červen – říjen 9:00-16:00,  dle provozu lanové dráhy na Hnědý vrch


Vstupné

zdarma

 

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.