Apartmány Zelený Potok - Pec pod Sněžkou

 

Nabízíme Vám příjemné ubytování v nově zrekonstruovaných Apartmánech Zelený Potok v centru Pece pod Sněžkou. Všechny apartmány poskytují možnost přespání pro čtyři až šest osob, dvě až čtyři postele jsou v ložnici, v obývacím pokoji je možné dvě lůžka vytvořit z rozkládací pohovky. Dále se v apartmánu nachází plně vybavená kuchyň (nádobí, trouba, sklokeramická deska, lednička) a koupelna se sprchou, wc a pračkou. O Vaši zábavu se postará multimediální vybavení (LCD TV, TV se SAT, ve větších apartmánech navíc Ipod-Iphone Docking, Playstation2, DVD a rádio). Ke každému většímu apartmánu náleží také uzamykatelná komora na lyže, kola nebo kočárky. Nové síly po náročném dni načerpáte ve wellness s vířivkou a saunou. Apartmány Zelený potok navíc nabízí zázemí pro obytné vozy (přívod elektřiny, vody, výlevka, sprcha, wc, pračka, sušička). U apartmánů je též posezení s ohništěm a dětským hřištěm. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu. Parkování je celoročně zajištěno na parkovišti u objektu. Lyžaři jistě ocení, že skiareál leží jen několik metrů od apartmánů. V okolí je také velká řada upravovaných tras pro běžkaře.

Telefonická Rezervace

+420 491 005 805 | +420 608 608 677

Další možnosti ubytování v Krkonoších

Penzion Melkus
Penzion Květa
Hotel Děvín

 

Další možnosti ubytování v Peci

 

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.