SKiMU Apartmány - Horní Malá Úpa

 

Ubytování přímo ve sportovním centru SKiMU nabízí SKiMU Apartmány v Horní Malé Úpě. Moderní apartmány pro čtyři až šest osob jsou vybaveny vším, aby bylo zajištěno Vaše pohodlí. V kuchyňce se nachází myčka na nádobí, lednička, elektrický vařič, rychlovarná konvice, koupelna je se sprchou a wc a k dalšímu vybavení patří TV, trezor a WiFi připojení k internetu. Pokud nebudete chít trávit čas vařením, jistě oceníte možnost objednání polopenze. Snídaně se podávají v recepci s barem, večeře v cca 50 m vzdáleném Bowling baru. Předností apartmánů je bezbariérový přístup do celého přízemí. Hostům ubytovaným ve SKiMU Apartmánech se nabízí řada výhod, jako je například parkování na placeném parkovišti u objektu zdarma, sleva 50 % na sportoviště SKiMU Sport Centra a sleva 10 % v občerstvení SKiMU House u sjezdovky Pomezky. Horní Malá Úpa je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené. V zimě můžete vyrazit na sjezdovku vzdálenou jen několik metrů od apartmánů nebo se vydat na běžkách po hřebenech Krkonoš. V létě jsou místní terény ideální pro pěší i cykloturistiku. Ani za špatného počasí se nebudete nudit. K apartmánům patří SKiMU Sport Centrum, kde se nachází sauna, vířivka, ricochet, posilovna, sportovní hala...

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.