Hotel Děvín - Pec pod Sněžkou

 

Hotel Děvín naleznete na klidném místě, ale kousek od centra střediska Pec pod Sněžkou. Hotel nabízí kvalitní ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), nový nábytek na míru a kromě WiFi připojení k internetu disponuje též multimediální přípojkou. V přízemí hotelu se nachází restaurace celodenním provozem a s jedinečným výhledem na Pec pod Sněžkou. Celoročně můžete za pěkného počasí posedět na zahrádce s obsluhou. V letních měsících je navíc často v provozu oblíbený gril. K dispozici je též společenská místnost, kterou ocení uzavřené společnosti nebo děti, které ji mohou využít jako hernu. Lyže a další sportovní potřeby si uložíte do lyžárny v létě sloužící jako kolárna. Další předností hotelu Děvín je jeho celoroční dobrá dostupnost autem. Parkování je zajištěno zdarma přímo u hotelu. Méně zkušení lyžaři nebo rodiny s dětmi mohou využít vlek přímo na Velké Pláni cca 100 m od hotelu. Ty náročnější doveze skibus přímo do lyžařského areálu SKiPec.

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.