Hotel Pražská bouda - Pec pod Sněžkou

 

 

Je nám líto, toto ubytování již nemáme v naší nabídce. Nevadí, podívejte se na další možnosti ubytování v Peci pod Sněžkou.

Rezervace: +420 491 005 805 | +420 608 608 677

Kdo se chce dobře najíst, ten zamíří na Pražskou. Známá Pražská bouda prošla rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí opět své výtečné služby. Hotel na hřebenu Krkonoš je ideální pro milovníky lyžování a turistiky. Z hotelu se pohodlně dostanete na lyžích do celého skiareálu Skipec v Peci pod Sněžkou. Ubytování Vám nabízíme ve dvoulůžkových pokojích s možnosti dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny horským nábytkem a koupelnovým koutem s umyvadlem a zrcadlem s poličkou. Sociální zařízení je společné na patře. V hotelu můžete také posedět ve stylové restauraci s výbornou domácí kuchyní nebo ve společnské místnosti, kde je k dispozici dětský kout a malá herna. Parkovní je mimo zimní sezónu možné přímo u objektu. Celý hotel je nekuřácký.

Telefonická Rezervace

+420 491 005 805 | +420 608 608 677

Průvodce pro Vás...

s rezervací ubytování získáte jako bonus turistického průvodce regionu Pec pod Sněžkou ke stažení  zdarma 

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a  dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.