Penzion Marienka - Velká Úpa

 

Stylový penzion Marienka, který  prošel v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí, naleznete ve Velké Úpě pouze 1,5 km od Pece pod Sněžkou. Nabízíme Vám kvalitní a útulné horské ubytování s hezkým výhledem do okolí. Moderně zrekonstruované roubené stavení poskytuje veškerý komfort pro aktivní vyžití a stejně pro tak důležitý odpočinek. Určitě oceníte letní terasu, prostor pro grilování, dětské hřiště a restauraci s výtečnou českou kuchyní a dětským koutem pro Vaše ratolesti. Stravování je možné formou polopenze, která se skládá z bufetové snídaně a jednotné večeře. Pro milovníky relaxování se nabízí možnost využít saunu s oddychovou místností. Ubytování nabízíme v deseti nově zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, SAT a WiFi na pokoji. Kapacita restaurace je 60 míst a další hosté se pohodlně vejdou na letní terasu. Penzion Marienka je skvělým místem pro konání firemních aktivit, školení, "tmelení pracovních kolektivů", ale také pro rodinné oslavy, svatby či rauty. Račte vstoupit, zveme Vás dál. Vřele doporučujeme, osobně jsme vyzkoušeli, strávili jsme tu příjemné chvíle! 

 

Lyžařský areál Velká Úpa je vzdálen 500 m od penzionu.

Další možnosti ubytování v Krkonoších

Penzion Melkus

Apartmány Sněžka

 

Další možnosti ubytování v Krkonoších

 

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.