Penzion Květa - Pec pod Sněžkou

 

Rezervace: +420 491 005 805 | +420 608 608 677   Ceník služeb

Přímo u sjezdovky Javor v centru zimního střediska Pec pod Sněžkou naleznete příjemný Penzion Květa. Penzion Vás nadchne svoji atmosférou. Ubytování nabízíme ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Pro každé patro jsou společná nově zrekonstruovaná sociální zařízení. Apartmán disponuje vlastním sociálním zařízením (sprcha, wc), vybavenou kuchyňkou a TV se satelitem. V přízemí penzionu se nachází jídelna s barem, která slouží také jako společenská místnost. Malý, ale výkoný bar se jistě stane Vašim nejoblíbenějším místem penzionu. V létě můžete příjemně posedět na venkovním posezením s grilem. Pro Vaše děti je připravena trampolína a basketbalový koš. Pro lyžaře má penzion ideální polohu přímo u skiareálu Skipec. Na své si přijdou také běžkaři, kteří se mohou nedaleko penzionu napojit na Krkonošskou magistrálu. Po celodenním programu můžete ještě navštívit nový Relax park, který se nachází cca 100 m od objektu. V létě je okolí Pece pod Sněžkou vhodné pro turisty i cyklisty. Penzion je vhodný jak pro rodinnou rekreaci, tak pro pořádání sportovních soustředění nebo školních výletů. Do penzionu se jistě budete rádi a často vracet.

  • Kapacita objektu: 34 osob
  • Vybavení objektu: jídelna / společenská místnost s barem, TV se SAT, WiFi připojení k internetu, zahradní posezení s grilem, trampolína pro děti, úschovna kol a lyží, parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: společná sociální zařízení na patře
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Ceník ubytování
Sezóna:   Letní sezóna Zimní sezóna Silvestr a Vánoce
Osoba / noc vč. polopenze 480 Kč 670 Kč 720 Kč
Dítě 12 – 17 let / noc vč. polopenze 420 Kč 560 Kč 640 Kč
Dítě 2 – 12 let / noc vč. polopenze 380 Kč 510 Kč 590 Kč
Slevy a příplatky:
Děti do 2 let zdarma
Doplňkový ceník:
Domácí mazlíček / noc 100 Kč
Silvestrovský večer: 700 Kč / osoba. Cena zahrnuje večerní raut, půlnoční přípitek, ohňostroj.
V ceně ubytování zahrnuto: polopenze (bufetová snídaně, večeře), WiFi internet, parkování u objektu, DPH. Cena nezahrnuje ubytovací a rekreační poplatky obci (19 Kč / osoba / den, 5 Kč / dítě do 18 let / den).
Ceník ubytování pro školy
Sezóna:   Letní sezóna Zimní sezóna  
1. stupeň ZŠ / osoba / noc vč. plné penze 380 Kč 420 Kč  
2. stupeň ZŠ / osoba / noc vč. plné penze 420 Kč 440 Kč  
Střední škola / osoba / noc vč. plné penze 440 Kč 470 Kč  
V ceně ubytování zahrnuto: plná penze, svačina a celodenní pitný režim, WiFi internet, parkování u objektu, DPH. Cena nezahrnuje ubytovací a rekreační poplatky obci (19 Kč / osoba / den, 5 Kč / dítě do 18 let / den).

 

Telefonická Rezervace

+420 491 005 805 | +420 608 608 677

Průvodce pro Vás...

s rezervací ubytování získáte jako bonus turistického průvodce regionu Pec pod Sněžkou ke stažení  zdarma 

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování v Čechách - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.