Penzion Květa - Pec pod Sněžkou

 

 

Přímo u sjezdovky Javor v centru zimního střediska Pec pod Sněžkou naleznete příjemný Penzion Květa. Penzion Vás nadchne svoji atmosférou. Ubytování nabízíme ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Pro každé patro jsou společná nově zrekonstruovaná sociální zařízení. Apartmán disponuje vlastním sociálním zařízením (sprcha, wc), vybavenou kuchyňkou a TV se satelitem. V přízemí penzionu se nachází jídelna s barem, která slouží také jako společenská místnost. Malý, ale výkoný bar se jistě stane Vašim nejoblíbenějším místem penzionu. V létě můžete příjemně posedět na venkovním posezením s grilem. Pro Vaše děti je připravena trampolína a basketbalový koš. Pro lyžaře má penzion ideální polohu přímo u skiareálu Skipec. Na své si přijdou také běžkaři, kteří se mohou nedaleko penzionu napojit na Krkonošskou magistrálu. Po celodenním programu můžete ještě navštívit nový Relax park, který se nachází cca 100 m od objektu. V létě je okolí Pece pod Sněžkou vhodné pro turisty i cyklisty. Penzion je vhodný jak pro rodinnou rekreaci, tak pro pořádání sportovních soustředění nebo školních výletů. Do penzionu se jistě budete rádi a často vracet.

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.