Penzion Mileta - Velká Úpa

 

Penzion Mileta se nachází na klidném místě ve Velké Úpě. Velký objekt nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), antialergenními přikrývkami a WiFi připojením k internetu. Penzion Mileta je nejen pro svou kapacitu celoročně ideálním místem pro pořádání sportovních kurzů. Na své si přijdou ale i rodiny s dětmi. Pro nejmenší penzion připravil dětský koutek. V letních měsích můžete vyrazit na pěší túru po Krkonoších nebo využít sportoviště u penzionu. V zimě můžete vyrazit na sjezdovky i běžky. Vleky se nachází cca 200 m od penzionu. Za nepříznivého počasí jistě rádi využijete společenskou místnost, kulečník nebo stolní tenis. Stravování je zajištěno v prostorné restauraci s TV, krbem a příjemným barem. Samozřejmostí je úschovna sportovních potřeb. V létě můžete zaparkovat vůz zdarma přímo u penzionu, v zimě na některém parkovišti ve Velké Úpě. Odvoz zavazadel zajistíme.

Průvodce pro Vás...

s rezervací ubytování získáte jako bonus turistického průvodce regionu Pec pod Sněžkou ke stažení  zdarma 

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a  dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.