Hotel Emerich - Pec pod Sněžkou

 

Rezervace: +420 491 005 805 | +420 608 608 677   Ceník služeb

Horský hotel Emerich naleznete položený ve stráních střediska Pec pod Sněžkou v nadmořské výšce 1000 m.n.m. na sjezdovce Javor. Díky své poloze je hotel ideální pro lyžaře, z hotelu se pohodlně dostanate na lyžích do celého skiareálu skipec. Na sjezdovce Javor také naleznete hotelový Ski bar. Samotné ubytování Vám nabízíme v  prostorných  pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením (sprcha, wc), televize a satelit. Některé pokoje mají navíc balkón. Celková kapacita hotelu činí 42 lůžek. Součástí hotelu je také restaurace s přístupem na internet pomocí WIFI a s nádherným panoramatickým výhledem na hřebeny Krkonoš. Posedět můžete také v nočním baru. Dále se nabízí využít sauny nebo infra sauny, či si v hotelové herně zahrát stolní tenis, billiard, stolní hokej nebo nějakou společenskou hru. Samozřejmostí je parkoviště před hotelem, které je ale možné využít pouze v letních měsících. V zimě je doprava zajištěna hotelou rolbou, zavazadla zdarma, přeprava osob v určité dny zdarma, v ostatní je za poplatek.

Telefonická Rezervace

+420 491 005 805 | +420 608 608 677

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.