Penzion Alamo - Velká Úpa

 

Rezervace: +420 491 005 805 | +420 608 608 677   Ceník služeb

Nově zrekonstruovaný penzion Alamo naleznete v obci Velká Úpa v Krkonoších. Ubytování nabízíme v útulných dvou až čtyřlůžkových pokojích s umyvadlem. Sociální zařízení (sprcha, wc) jsou společná. Jeden dvoulůžkový pokoj má sociální zařízení vlastní. Jídelna s TV a funkčním krbem, která slouží též jako společenská místnost se nachází v přízemí penzionu. Hned vedle je příjemný malý bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu v celém objektu. K dispozici je též uzamykatelná úschovna kol a lyží. Penzion se nachází u hlavní silnice, je tedy celoročně dobře dostupný autem. Parkování je zajištěno na vlastním parkovišti. V zimě jistě začátečníci a rodiny s dětmi ocení menší vlek přímo u penzionu. V létě budete mít k dispozici udržovanou zahradu s dětským hřištěm, bazénem a posezením. Penzion Alamo Vám vychází maximálně vstříc a nabízí jedinečnou možnost pronájmu celého objektu i s kuchyní, což je ideální pro větší skupiny a jako jeden z mála v této oblasti v hlavní sezóně nevyžaduje týdenní pobyty. Penzion se nachází přímo u zastávky autobusu a skibusu, takže se pohodlně dostanete do lyžařského areálu ve Velké Úpě i Peci pod Sněžkou.

  • Kapacita objektu: 24 osob
  • Vybavení objektu: jídelna s krbem, TV se SAT, bar, letní terasa, zahrada s dětským hřištěm, bazénem, posezením s gilem, WiFi připojení k internetu, úschovna kol a lyží, parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: umyvadlo, společná sociální zařízení (sprcha, wc), jeden pokoj vlastní sociální zařízení, WiFi připojení k internetu
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • V ceně pobytu navíc ZDARMA karta hosta se spoustou slev na aktivity a vyžití v Peci pod Sněžkou a okolí. Například: sleva 50% na vícedenní parkování v Peci, sleva 5-40% na občerstvení ve vybraných zařízeních, sleva 10-20% na kosmetické služby ve vybraných zařízeních a mnoho dalších slev.

 

Ceník ubytování
Sezóna:   prosinec – duben květen – listopad
Osoba / noc vč. polopenze 550 Kč 450 Kč
Děti 3 – 10 let / noc vč. polopenze 450 Kč 350 Kč
Osoba / noc vč. snídaně 450 Kč 350 Kč
Osoba / noc bez stravy 300 Kč
Pronájem celého objektu (max. 24 osob), bez stravy
Objekt / noc 7 700 Kč 6 600 Kč
Slevy a příplatky:
Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma
Pobyt na jednu noc / osoba 50 Kč příplatek
Doplňkový ceník:
Pes / pobyt (možný po domluvě) 100 Kč
V ceně ubytování zahrnuto: snídaně nebo polopenze dle ceny ubytování, WiFi internet, parkování u objektu, rekreační a ubytovací poplatky obci, DPH. Při pronájmu celého objektu cena nezahrnuje spotřebu el. energie.

 

 

Telefonická Rezervace

+420 491 005 805 | +420 608 608 677

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.