Penzion Lovecká chata

 

Ceník služeb

Ubytování s atmosférou původní krkonošské horské chalupy ve Velké Úpě nabízí Penzion Lovecká chata. Ubytujte se v pokojích se sociálním zařízením vlastním nebo společným. V penzionu je také jeden stylový apartmán s kachlovými kamny a vlastním sociálním zařízením. Restaurace s původními kachlovými kamny nabízí příjemné posezení. K dispozici je dále společenská místnost s barem, dětský koutek s fotbálkem a spoustou společenských her. V penzionu je domácí zoo s ovečkami, králíky, slepicemi, rybníkem a venkovním akváriem se pstruhy. Skvělým místem pro dětské hry je louka u lesa. Krkonošské lyžařské centrum Velká Úpa s lanovkou Portášky se nachází cca 300 m od penzionu, lyžařský areál v Peci pod Sněžkou je vzdálen 2 km. Zastávka skibusu, který Vás do areálů zdarma zaveze je přímo naproti Lovecké chatě. V létě je penzion výchozím místem pro turistické trasy Krkonoš.

 

Průvodce pro Vás...

s rezervací ubytování získáte jako bonus turistického průvodce regionu Pec pod Sněžkou ke stažení  zdarma 

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování a  dovolená v Česku - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.